Laddar..
 
Om Xtreme

Xtreme är experter på varumärkesutveckling och kreativa undersökningar. Innanför våra väggar testas nya teser mot gamla sanningar, här möter nya medier traditionella – och här ser vi över köpprocesser och modeller med hjälp av lättöverskådliga system vi själva utvecklat. Det är helt enkelt här vi levererar ”Business Insight”. Besök oss gärna. Vi sitter i anrika lokaler på Sankt Eriksgatan 48 i Stockholm, i Hallbergs Gulds gamla kulturminnesklassade fastighet från 1908 – i en skön blandning av historia och nytänkande. Vi gillar det vi gör och vi hoppas att det märks.

 

VI ÄR XTREME


 

Martin Doktár

IT-chef

martin@xtreme.se | +46 707701560
 

Mikael Granholm

Systemutvecklare

mikael@xtreme.se | +46 704403166
 

Stefan Hedin

Strateg

stefan@xtreme.se | +46 702521101
 

Fredrik Siljelöf

Strategi & Partner

fredrik@xtreme.se | +46 707962252
 

Denis Grabus

Analytiker

denis@xtreme.se | +46 707999980
 

Ingrid Svensson

Föräldraledig

ingrid@xtreme.se | +46 704182020
 

Jonas Magnusson

Strateg

jonas@xtreme.se | +46 765500120
 

Christian Kollmannsperger

Analytiker

christian@xtreme.se | +46 739160147
 

Johan Davidson

Produktionschef & Partner

johan@xtreme.se | +46 733778822
 

Per Davidson

VD & Partner

per@xtreme.se | +46 709600100