Laddar..
 
Om Xtreme

Xtreme är experter på varumärkesutveckling och kreativa undersökningar. Innanför våra väggar testas nya teser mot gamla sanningar, här möter nya medier traditionella – och här ser vi över köpprocesser och modeller med hjälp av lättöverskådliga system vi själva utvecklat. Det är helt enkelt här vi levererar ”Business Insight”. Besök oss gärna. Vi sitter i anrika lokaler på Sankt Eriksgatan 48 i Stockholm, i Hallbergs Gulds gamla kulturminnesklassade fastighet från 1908 – i en skön blandning av historia och nytänkande. Vi gillar det vi gör och vi hoppas att det märks.

Xtreme omoss
 

VI ÄR XTREME


 
Jonas left Jonas center Jonas right
Left arrow

Jonas Magnusson

Strateg

jonas@xtreme.se | +46 765500120
Right arrow
 
Johan left Johan center Johan right
Left arrow

Johan Davidson

Produktionschef & Partner

johan@xtreme.se | +46 733778822
Right arrow
 
Mikael left Mikael center Mikael right
Left arrow

Mikael Granholm

Systemutvecklare

mikael@xtreme.se | +46 704403166
Right arrow
 
Stefan left Stefan center Stefan right
Left arrow

Stefan Hedin

Strateg

stefan@xtreme.se | +46 702521101
Right arrow
 
Denis left Denis center Denis right
Left arrow

Denis Grabus

Föräldraledig

denis@xtreme.se | +46 707999980
Right arrow
 
Christian left Christian center Christian right
Left arrow

Christian Kollmannsperger

Analytiker

christian@xtreme.se | +46 739160147
Right arrow
 
Martin left Martin center Martin right
Left arrow

Martin Doktár

IT-chef

martin@xtreme.se | +46 707701560
Right arrow
 
Per left Per center Per right
Left arrow

Per Davidson

VD & Partner

per@xtreme.se | +46 709600100
Right arrow
 
Fredrik left Fredrik center Fredrik right
Left arrow

Fredrik Siljelöf

Strategi & Partner

fredrik@xtreme.se | +46 707962252
Right arrow
 
Ingrid left Ingrid center Ingrid right
Left arrow

Ingrid Svensson

Strateg

ingrid@xtreme.se | +46 704182020
Right arrow